Hokejka Sher-wood M90 Team SR, Senior, 85, L, PP28

Hokejka Sher-wood M90 Team SR - hokejka top kvality, která se řadí mezi ty vůbec nejlehčí hokejky. Hokejka Sher-wood M90 Team SR -... více informací »
Hokejka Sher-wood M90 Team SR
Značka: Sher-Wood
6 199 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejka Sher-wood M90 Team SR - hokejka top kvality, která se řadí mezi ty vůbec nejlehčí hokejky. Hokejka Sher-wood M90 Team SR -...

Hokejka Sher-wood M90 Team SR – hokejka top kvality, která se řadí mezi ty vůbec nejlehčí hokejky.

Hokejka Sher-wood M90 Team SR – hokejka top kvality, která se řadí mezi ty vůbec nejlehčí hokejky.

Popis:

  • Sher-wood využil nových XXV karbonových vláken, aby dosáhl vysoké kvality a zároveň udržel hokejku maximálně lehkou.
  • Hokejka s velmi dobrou reakcí vážící pouhých 380 gramů (seniorská) a bodem ohybu ve spodní části (low kick).

  • Hokejky Sher-wood se pomalu ale jistě vrací na výslunní a rozhodně to není náhoda.
  • Ve spodní části hole jsou speciální Graphene nanovlákna, která zaručí, že se hokejka jen tak neopotřebuje a udrží tak pocit nové hole.
  • Technologie DropKick Shaft Taper se stará o to, aby šlo vystřelit opravdu rychle, což jde ruku v ruce s novým užším profilem čepele oproti starším modelmů Rekker.
  • Hůl Sher-Wood M90 Team si opravdu zamilujete.

 

Ve slevě výrobek Hokejka Sher-wood M90 Team najdete jednoduše na našem webu ve známé rubrice kompozitové hokejky! Máme pro vás parádní produkty z této známé sekce za outletovou cenu. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od výrobce Sher-Wood. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární výrobce Sher-Wood vás a vaše blízké obohatí o vynikající sortiment. za výborné peníze! Přesvědčte se.

Akční produkt Hokejka Sher-wood M90 Team SR, Senior, 85, L, PP28 s pečetí kvality od značky Sher-Wood lze získat zde nyní skutečně výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 6 199 Kč.