Hokejka Sher-wood Playrite 1 YTH, Dětská, 25, R, PP28

Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny.... více informací »
Hokejka Sher-wood Playrite 1 YTH
Značka: Sher-Wood
1 249 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny....

Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny.

Značka Sher-wood připravila pro sezónu 2019/20 novinku v podobě řady Playrite. Hole přizpůsobené zejména dětem a naplno tak rozvíjejí jejich schopnosti. Hokejky Playrite jsou dokonale pružné, lehké a především odolné. Velkou výhodou hokejek Playrite je jejich nepogriopovaný povrch, což je u dětí důležité, jelikož se naučí držet hokejku v místech, kde je to potřeba a nebudou tak hokejku držet stále ve stejném místě. Speciální technologie Spear Shaft v oblasti čepele a krčku hole dodává hokejce dokonalý cit. Hokejky Playrite jsou tak dokonalou volbou pro všechny mladé hokejisty.

 

Délka hole: 126cm


Unikátní a oblíbený produkt lze nakoupit v pohodě tady u nás v populární rubrice kompozitové hokejky. Nyní získáte unikátní výrobky z této populární kategorie za rozumné peníze.

Velmi žádaný kus Hokejka Sher-wood Playrite 1 YTH, Dětská, 25, R, PP28 od kvalitní značky Sher-Wood dostanete na našich stránkách teď právě za výborné peníze! V akci za cenu 1 249 Kč.