Hokejka Sher-wood Playrite 2 JR, Junior, 35, R, PP26

Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny.... více informací »
Hokejka Sher-wood Playrite 2 JR
Značka: Sher-Wood
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny....

Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny.

Značka Sher-wood připravila pro sezónu 2019/20 novinku v podobě řady Playrite. Hole přizpůsobené zejména dětem a naplno tak rozvíjejí jejich schopnosti. Hokejky Playrite jsou dokonale pružné, lehké a především odolné. Velkou výhodou hokejek Playrite je jejich nepogriopovaný povrch, což je u dětí důležité, jelikož se naučí držet hokejku v místech, kde je to potřeba a nebudou tak hokejku držet stále ve stejném místě. Speciální technologie Spear Shaft v oblasti čepele a krčku hole dodává hokejce dokonalý cit. Hokejky Playrite jsou tak dokonalou volbou pro všechny mladé hokejisty.


Levný produkt Hokejka Sher-wood Playrite 2 JR, Junior, 35, R, PP26 lze koupit právě zde tady na stránkách zařazený v sekci kompozitové hokejky! Nyní si můžete vybrat skvělé kousky ve zmíněné rubrice z pohodlí domova! Nebojte, máme toho více, u nás najdete další kvalitní zboží od výrobce Sher-Wood. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Neodolatelný výrobek Hokejka Sher-wood Playrite 2 JR, Junior, 35, R, PP26 od značky se zárukou kvality Sher-Wood jednoduše najdete online trvale výhodně. Levně za 1 399 Kč.