Hokejka Sher-Wood Rekker Element 1 YTH, Dětská, 20, R, PP28

Nejvyšší model řady Rekker pro rok 2021. Hůl s nízkým bodem ohybu (low kick) pro tu nejpohotovější střelu. Nejvyšší model... více informací »
Hokejka Sher-Wood Rekker Element 1 YTH
Značka: Sher-Wood
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Nejvyšší model řady Rekker pro rok 2021. Hůl s nízkým bodem ohybu (low kick) pro tu nejpohotovější střelu. Nejvyšší model...

Nejvyšší model řady Rekker pro rok 2021. Hůl s nízkým bodem ohybu (low kick) pro tu nejpohotovější střelu.

Nejvyšší model řady Rekker pro rok 2021. Hůl s nízkým bodem ohybu (low kick) pro tu nejpohotovější střelu.

Čepel i shaft jsou složené z uhlíkových vláken Blackline XXV: tato lehká vazba z více než 25 000 vláken vytváří lepší stabilitu a snížení torzního ohybu.

U čepele došlo k inovaci, kde byla oproti starším modelům prodloužena karbonová výztuha okolo špičky čepele (Toe Drag technology), díky tomu se jedná o jednu z vůbec nejodolnějších čepelí na trhu.

Všechny modely Rekker jsou známé nízkým bodem ohybu, což vyhovuje zejména sniperům, kteří jsou připraveni pohotově vypálit z každé pozice. Můžete se tak spolehnout, že střela zápěstím vyletí z hole v mžiku a to rychlostí kulky.

Jednostěnná výztuha shaftu pomáhá snižovat hmotnost a maximálizovat odolnost v klíčových oblastech. Nový výrobní proces snižuje celkovou hmotnost hole, takže se jedná o vůbec nejlehčí hůl značky Sher-wood.

Rovnováha hokejky je vylepšena díky vrstvám uhlíkových vláken, které jsou strategicky rozmístěny tak, aby zlepšovaly nejen rovnováhu, ale i odolnost. Každý hokejista dobře ví, jak důležité vyvážení hole je.

Povrch hole tvoří speciální texturovaný grip, který hráči poskytne to nejlepší držení ve všech pozicích.

 


Tento skvělý kousek Hokejka Sher-Wood Rekker Element 1 YTH, Dětská, 20, R, PP28 je k dispozici zrovna tady na webu v oblíbené sekci kompozitové hokejky. Nyní koupíte podobné výrobky z této populární rubriky za super ceny! To není všechno, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další skvělé zboží od výrobce Sher-Wood. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Sher-Wood vám nabízí top sortiment .

Tento unikátní produkt Hokejka Sher-Wood Rekker Element 1 YTH, Dětská, 20, R, PP28 od značky s dlouholetou tradicí Sher-Wood snadno pořídíte zde nyní opravdu levně! Nyní zakoupíte za 1 799 Kč.