Hokejka Sher-Wood Rekker Element 2 SR, Senior, 85, L, PP26

Střední třída řady Rekker, která nabízí skvělý poměr cena/výkon. Střední třída řady Rekker, která nabízí skvělý... více informací »
Hokejka Sher-Wood Rekker Element 2 SR
Značka: Sher-Wood
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Střední třída řady Rekker, která nabízí skvělý poměr cena/výkon. Střední třída řady Rekker, která nabízí skvělý...

Střední třída řady Rekker, která nabízí skvělý poměr cena/výkon.

Střední třída řady Rekker, která nabízí skvělý poměr cena/výkon.

Stejně jako všechny hole řady Rekker má i hokejka Sherwood Rekker RE 2 nízký bod ohybu (kick point), což ocení především pohotoví střelci.

Čepel a shaft jsou vyrobeny z uhlíkových vláken Blackline xxv: lehká vazba z uhlíkových vláken s více než 25 000 vláken vytvářejících lepší stabilitu a snížení torzního ohybu.

Čepel hole je díky speciální výztuže pevná a odolná.

Pro to nejlepší držení hole je tu inovace Textured Grip and spray grip coating, díky ní máte to neljepší držení ve všech herních situacích po celé délce hole.

Díky výztuze v krčku poskytuje čepel lepší cit.


Tento vynikající kus je k získání ještě tu na našich stránkách ve známé kategorii kompozitové hokejky. Nyní koupíte zlevněné zboží ve zmiňované kategorii za parádní cenu! Věhlasná značka Sher-Wood má ve stále nabídkce velmi kvalitní sortiment.. Přesvědčte se! Náš sortiment je široký, máme v nabídce více produktů od dodavatele Sher-Wood. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Hokejka Sher-Wood Rekker Element 2 SR, Senior, 85, L, PP26 od výrobce s dobrým jménem Sher-Wood naleznete momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci! Výhodně za super cenu 3 299 Kč.