Hokejka True Catalyst 7 INT, Intermediate, 55, L, TC2

Hokejka True Catalyst 7 INT je navržena pro sílu a kontrolu. Hokejka True Catalyst 7 INT je navržena pro sílu a kontrolu. U tohoto... více informací »
Hokejka True Catalyst 7 INT
Značka: True
4 949 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejka True Catalyst 7 INT je navržena pro sílu a kontrolu. Hokejka True Catalyst 7 INT je navržena pro sílu a kontrolu. U tohoto...

Hokejka True Catalyst 7 INT je navržena pro sílu a kontrolu.

Hokejka True Catalyst 7 INT je navržena pro sílu a kontrolu.

U tohoto modelu byl použit materiál s karbonovými vlákny, díky tom se snížila váha hokejky, ale bez vlivu na odolnost hokejky. Celková hmostnost je 410 gramů, což je o 40 gramů lehčí než hokejka XC7. Technologie MID-KICK, díky které při střele jde energie z hokejky přímo do puku. Shaft disponuje čtvercovými rohy a dvojitým vydutím zakončený měkkou lesklou rukojetí. Celkově tento model patří elitní modely s top technologiemi, ale za menší cenu než nejvyšší řady CATALYST 9X.


Tento unikátní výrobek Hokejka True Catalyst 7 INT, Intermediate, 55, L, TC2 máte možnost najít snadno tu umístěný v kategorii kompozitové hokejky. Nyní najdete unikátní zboží z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Tento kvalitní kus Hokejka True Catalyst 7 INT, Intermediate, 55, L, TC2 od značky True lze koupit ještě dnes za mimořádně nízkou cenu! Výhodně za super cenu 4 949 Kč.