Hokejka Winnwell RXW Classic SR, Senior, L, PS119

Dřevěná hokejka WinnWell RXW Classic SR s čepelí z odolného je vícelaminované dřeva určena širokému spektru rekreačních... více informací »
Hokejka Winnwell RXW Classic SR
Značka: Winnwell
1 169 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěná hokejka WinnWell RXW Classic SR s čepelí z odolného je vícelaminované dřeva určena širokému spektru rekreačních...

Dřevěná hokejka WinnWell RXW Classic SR s čepelí z odolného je vícelaminované dřeva určena širokému spektru rekreačních hráčů.

Dřevěná hokejka WinnWell RXW Classic SR s čepelí z odolného je vícelaminované dřeva určena širokému spektru rekreačních hráčů. Tato dřevěná hokejka přináší vysokou kvalitu za skvělou cenu, což jistě ocení každý amatérský hokejista, ať už mezi mantinely na zimním stadionu či na rybníku.

Díky skvělým vlastnostem je oblíbená mezi  hobbíky. Při výrobě byl kladen velký důraz zejména na nižší hmotnost a vysokou odolnost hokejky. Shaft má klasicky zaoblené hrany a díky tomu sedí pevně a příjemně v ruce, čímž umožňuje lepší kontrolu a neklouže.

Specifikace

Konstrukce hřídele:

Vícelaminované dřevo

Konstrukce čepele:

Zpevňující jádro se zesíleným vysoce odolným sklolaminátem

   Zahnutí:             PS 119

   Výška:               158cm

Tento kvalitní kus Hokejka Winnwell RXW Classic SR, Senior, L, PS119 od kvalitní značky Winnwell jednoduše můžete získat tady nyní ve výhodné akci. Ceny již od 1 169 Kč.