Hokejový mantinel Winnwell (2m/1ks), náhradní díl, délka 2m

Hokejový mantinel Winnwell (2m/1ks) - pomůcku lze využít jako mantinel pro rozdělení hřiště, má ale i spoustu dalších... více informací »
Hokejový mantinel Winnwell (2m/1ks)
Značka: Winnwell
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejový mantinel Winnwell (2m/1ks) - pomůcku lze využít jako mantinel pro rozdělení hřiště, má ale i spoustu dalších...

Hokejový mantinel Winnwell (2m/1ks) – pomůcku lze využít jako mantinel pro rozdělení hřiště, má ale i spoustu dalších využití.

Hokejový mantinel Winnwell (2m/1ks) – pomůcku lze využít jako mantinel pro rozdělení hřiště, má ale i spoustu dalších využití.

Popis:

Jednotlivé kusy je možné použít jako překážku při trénování stickhandlingu či bruslení.

Hráč tak rozvine své schopnosti práce s pukem a naučí se více zvedat nohy.

Mantinely lze rovněž využít k vytvoření mini hřiště.

Mantinely jsou z měkkého a bezpečného materiálu.

Jeden mantinel je dlouhý 2 metry, vysoký 20 centimetrů a široký také 20 centimetrů,  s možností spojení přezkou.

Mantinely je možné vyrobit s vlastním logem a názvem klubu.


Akční produkt Hokejový mantinel Winnwell (2m/1ks), náhradní díl, můžete nakoupit rovněž tady na stránkách umístěný v kategorii hráč! Nyní najdete ještě jiné kusy z této rubriky snadno online. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další produkty značky Winnwell. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Winnwell poskytuje velmi kvalitní produkty.!

Výjimečný výrobek Hokejový mantinel Winnwell (2m/1ks), náhradní díl, délka 2m od značky se skvělou pověstí Winnwell získáte nyní za parádní cenu! Nyní za 2 399 Kč.