Hokejový mantinel Winnwell (30m/12ks), celková délka 30m, délka 1dílu 2,5m

Hokejový mantinel Winnwell (30m/12ks) - pomůcku lze využít jako mantinel pro rozdělení hřiště, má ale i spoustu dalších... více informací »
Hokejový mantinel Winnwell (30m/12ks)
Značka: Winnwell
25 999 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejový mantinel Winnwell (30m/12ks) - pomůcku lze využít jako mantinel pro rozdělení hřiště, má ale i spoustu dalších...

Hokejový mantinel Winnwell (30m/12ks) – pomůcku lze využít jako mantinel pro rozdělení hřiště, má ale i spoustu dalších využití.

Hokejový mantinel Winnwell (30m/12ks) – pomůcku lze využít jako mantinel pro rozdělení hřiště, má ale i spoustu dalších využití.

Popis:

Jednotlivé kusy je možné použít jako překážku při trénování stickhandlingu či bruslení.

Hráč tak rozvine své schopnosti práce s pukem a naučí se více zvedat nohy.

Mantinely lze rovněž využít k vytvoření mini hřiště.

Mantinely jsou z měkkého a bezpečného materiálu.

Mantinely je možné vyrobit s vlastním logem a názvem klubu.

Balení obsahuje 12 kusů mantinelů s možností spojení přezkou. Jeden mantinel je dlouhý 2,5 metru, vysoký 20 centimetrů a široký také 20 centimetrů.

Velmi žádaný produkt máte možnost získat mimo jiné tady a teď na našem webu v populární rubrice hráč. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky snadno online.

Unikátní produkt Hokejový mantinel Winnwell (30m/12ks), celková délka 30m, délka 1dílu 2,5m od spolehlivé značky Winnwell jednoduše seženete tady a teď opravdu výhodně! Nyní zakoupíte za 25 999 Kč.