Hokejový puk bílý tréninkový, bílá

Hokejový puk bílý je klasický hokejový puk oficiálních rozměrů  v bílé barvě, tímto pukem se perfektně procvičí postřeh a... více informací »
Hokejový puk bílý tréninkový
Značka: InGlasCo
45 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejový puk bílý je klasický hokejový puk oficiálních rozměrů  v bílé barvě, tímto pukem se perfektně procvičí postřeh a...

Hokejový puk bílý je klasický hokejový puk oficiálních rozměrů  v bílé barvě, tímto pukem se perfektně procvičí postřeh a zároveň sledování puku.

Hokejový puk bílý je klasický hokejový puk oficiálních rozměrů  v bílé barvě, tímto pukem se perfektně procvičí postřeh a zároveň sledování puku.
Je určený pro trénink brankaře a práce s hokejkou. Díky bílé barvě se používá především k tomu, aby jste při hře nekoukali na puk a měli tak lepší přehled o situaci a ostatních hráčích.  Při tréninku zaručí konzistentní výkon, přesnost, hladký skluz po ledové ploše ,dobrou přilnavost na čepeli a postřeh.

Tyto tréninkové puky jsou z výroby lehce poškrábané, nicméně nemá to vliv na funkci, ale pouze na cenu.

 
Popis:
 
  •  Používá se pro brankářský trénink
  •  Velikost a hmotnost regulace
  • Váha 163g

Kvalitní kus máte možnost získat právě zde tu na našem webu v populární rubrice puky. Podívejte se na parádní produkty ze zmíněné rubriky snadno online.

Tento velmi oblíbený produkt Hokejový puk bílý tréninkový, bílá originál od značky InGlasCo snadno můžete sehnat u nás právě za super peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 45 Kč.