Hokejový puk Winnwell bílý (12ks), bílá

Hokejový puk bílý je klasický hokejový puk oficiálních rozměrů  v bílé barvě, tímto pukem se perfektně procvičí postřeh a... více informací »
Hokejový puk Winnwell bílý (12ks)
Značka: Winnwell
849 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejový puk bílý je klasický hokejový puk oficiálních rozměrů  v bílé barvě, tímto pukem se perfektně procvičí postřeh a...

Hokejový puk bílý je klasický hokejový puk oficiálních rozměrů  v bílé barvě, tímto pukem se perfektně procvičí postřeh a zároveň sledování puku.

Hokejový puk bílý je klasický hokejový puk oficiálních rozměrů  v bílé barvě, tímto pukem se perfektně procvičí postřeh a zároveň sledování puku.

Je určený pro trénink brankaře a práce s hokejkou. Díky bílé barvě se používá především k tomu, aby jste při hře nekoukali na puk a měli tak lepší přehled o situaci a ostatních hráčích.  Při tréninku zaručí konzistentní výkon, přesnost, hladký skluz po ledové ploše ,dobrou přilnavost na čepeli a postřeh.

Popis:

 

  • Používá se pro brankářský trénink
  • Velikost a hmotnost regulace
  • Balení 12 ks.

Tento diskontní produkt jde nakoupit pohodlně tady u nás v sekci puky! Nyní pořídíte skvělé kusy ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. Známý dodavatel Winnwell dlouhodobě dodává skvělé produkty. za neuvěřitelně výhodné ceny! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další kousky od značky Winnwell. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Zlevněný kousek Hokejový puk Winnwell bílý (12ks), bílá od našeho předního výrobce Winnwell máte možnost dostat v naší online nabídce extra se slevou! Nyní zakoupíte za 849 Kč.