Hokejový puk Winnwell modrý JR odlehčený (6ks), modrá

Hokejový puk Winnwell  modrý  JR odlehčený  je oblíbený juniorský puk na lední hokej. Hokejový puk Winnwell  modrý  JR... více informací »
Hokejový puk Winnwell modrý JR odlehčený (6ks)
Značka: Winnwell
430 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejový puk Winnwell  modrý  JR odlehčený  je oblíbený juniorský puk na lední hokej. Hokejový puk Winnwell  modrý  JR...

Hokejový puk Winnwell  modrý  JR odlehčený  je oblíbený juniorský puk na lední hokej.

Hokejový puk Winnwell  modrý  JR odlehčený  je oblíbený juniorský puk na lední hokej. 
Odlehčený puk pro mladší kategorie. Modrý puk, který má nižší hmotnost oproti klasickému seniorskému puku. S tímto pukem se perfektně procvičí postřeh, trénování střelby, přihrávek a dalších hokejových aktivit. Je určený také pro trénink a práce s hokejkou.
Při tréninku zaručí konzistentní výkon, přesnost, hladký skluz po ledové ploše, dobrou přilnavost na čepeli a postřeh.
Popis:
  • Používá se pro trénování  mladších hráčů
  • Balení 6KS

Tento kvalitní a žádaný výrobek Hokejový puk Winnwell modrý je k sehnání jednoduše tady na stránkách zařazený v rubrice puky. Nyní si můžete pořídit ještě podobné zboží z této známé kategorie za internetové ceny! Populární značka Winnwell má v nabídce skvělý sortiment. za překvapivě výhodné ceny! Přesvědčte se sami. Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další kousky značky Winnwell. Najdete je níže na této stránce.

Nejprodávanější produkt Hokejový puk Winnwell modrý JR odlehčený (6ks), modrá od výrobce s mnohaletou tradicí Winnwell lze nakoupit právě teď za extra cenu! Právě teď jen za 430 Kč.