Hokejový suspenzor s podvazky CCM Pro Jock Combo 2022, Senior

Hokejový suspenzor s podvazky CCM Pro Jock Combo 2022 je premiový hokejový suspenzor , který ochraní nejcitlivější partie.... více informací »
Hokejový suspenzor s podvazky CCM Pro Jock Combo 2022
Značka: CCM
883 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejový suspenzor s podvazky CCM Pro Jock Combo 2022 je premiový hokejový suspenzor , který ochraní nejcitlivější partie....

Hokejový suspenzor s podvazky CCM Pro Jock Combo 2022 je premiový hokejový suspenzor , který ochraní nejcitlivější partie.

Hokejový suspenzor s podvazky CCM Pro Jock Combo 2022 je premiový hokejový suspenzor , který ochraní nejcitlivější partie.

Popis:

  • Pohodlný a kvalitní suspenzor s podvazky, dokonalá ochrana nejcitlivějších partií.
  • Hlavními přednostmi je anatomicky tvarovaný chránič z kvalitního plastu, který je dosti široký, takže zasahuje částečně i do oblasti třísel, ale nijak neomezuje v pohybu.
  • Kombinace suspenzoru a podvazku se širokou gumou.
  • Má silně tkaný pás, který nikde netlačí a neškrtí.
  • Dva menší pásky okolo stehen poskytují pohodlí i při dlouhodobém nošení.
  • Celý komplet je možno prát.

 


Akční a ve slevě produkt Hokejový suspenzor s podvazky CCM Pro Jock Combo 2022, Senior je dostupný v pohodě na webu umístěný v rubrice suspenzory. Podívejte se na ještě ostatní produkty z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tento výrobce CCM vám nabízí skvělý sortiment. za překvapivě výhodné ceny! To však není všechno, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete další prověřené produkty od značky CCM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční výrobek Hokejový suspenzor s podvazky CCM Pro Jock Combo 2022, Senior od značky s dlouholetou tradicí CCM seženete tady a teď za skvělou cenu. Nyní pořídíte od 883 Kč.