Holeně Bauer NSX S18 JR, Junior, 13″

Holenní chrániče Bauer NSX jsou zaměřeny na hobby hokej, čímž je dána příznivá cena chráničů. Chrániče ale nabízí... více informací »
Holeně Bauer NSX S18 JR
Značka: Bauer
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Holenní chrániče Bauer NSX jsou zaměřeny na hobby hokej, čímž je dána příznivá cena chráničů. Chrániče ale nabízí...

Holenní chrániče Bauer NSX jsou zaměřeny na hobby hokej, čímž je dána příznivá cena chráničů. Chrániče ale nabízí dostatečnou kvalitu, lehkost a pohodlí.

Řada NSX je zaměřena na hobby hokej, čímž je dána příznivá cena chráničů. Chrániče ale nabízí dostatečnou kvalitu, lehkost a pohodlí.

Kotva tabulky velikostí

 

Holeně  jsou chráněny pomocí tvrdých plastových výlisků. Lýtka pomocí MD pěny a PE výstelky, spodní stehna pak díky MD pěně. Nemusíte se tak bát  nepříjemných pádů na led. Vnější část chrániče je s hydrofobní výstelkou, která odvádí vlhkost. Chrániče lehce upevníte za pomocí systému dvou popruhů. Jsou navrženy v moderním černo-červeném designu.

Popis:

  • Anatomické uložení
  • Lisovaná čepice
  • Formovaná kolenní čepice
  • Lisovaná PE vložka, pěnové lýtko a ochrana MD kolenního křídla
  • Komfortní podšívka s technologií hydrofobní síťoviny
  • Elastický páskovací systém


Tento velmi žádaný produkt lze pořídit pohodlně tu na webu v kategorii chrániče. Nyní si můžete pořídit parádní zboží ze zmíněné rubriky na pár kliknutí.

Tento nejprodávanější kus Holeně Bauer NSX S18 JR, Junior, 13" značky Bauer k dostání na našich stránkách teď právě až neuvěřitelně levně. Výhodně teď u nás za 1 199 Kč.