Holeně CCM Tacks AS-V Pro JR, Junior, 12″

Holeně CCM TACKS AS-V PRO představují nejvyšší stupeň ochrany pro ty nejnáročnější profesionální hráče po celém světě.... více informací »
Holeně CCM Tacks AS-V Pro JR
Značka: CCM
3 340 Kč
Ověřit dostupnost
Holeně CCM TACKS AS-V PRO představují nejvyšší stupeň ochrany pro ty nejnáročnější profesionální hráče po celém světě....

Holeně CCM TACKS AS-V PRO představují nejvyšší stupeň ochrany pro ty nejnáročnější profesionální hráče po celém světě.

Holeně CCM TACKS AS-V PRO představují nejvyšší stupeň ochrany pro ty nejnáročnější profesionální hráče po celém světě.

Konstrukce ASD (ANATOMICAL SHIELD DESIGN) s maximálním krytí. Nová konstrukce ASD byla vyvinuta s cílem poskytnout vám maximální ochranu odpovídající vaší úrovni hry při zachování špičkového pohodlí i rozsahu pohybu.

Vstřikovaný lýtkový chránič s chytrým materiálem D3O® pro ochranu při blokování střel. Prémiový chránič lýtka s krytím z chytrého materiálu D3O® pohlcujícím nárazy pro elitní úroveň ochrany.

Kotva tabulky velikostí

 

JDP kolenní výlisek s vnitřní výstelkou z chytrého materiálu D3O® (pouze u velikostí SR) + pohodlný otvor pro koleno. JDP výlisky díky své promyšlené konstrukci účinně odvádějí sílu nárazu od kolenního kloubu, zatímco chytrý materiál D3O® pomáhá pohlcovat nárazy a poskytuje pohodlí.

Mimořádně pevné holenní výlisky s drážkou pro upevnění pásky v kombinaci s oděru vzdornou spodní vycpávkou z chytrého materiálu D3O® ve spodní části pro maximální ochranu proti nárazům a zesílenou odolnost vůči oděru na vnitřní straně.

Stehenní chránič z EVA pěny špičkové kvality nabízí profesionální úroveň ochrany, zatímco konstrukce Flexmotion pomáhá snížit odpor mezi chráničem a kalhotami.

Dvojitý lýtkový pásek ADAPTFIT s nastavitelnou délkou obepne libovolně široké lýtko a obepínací pásek Hyper X zajistí, aby chránič pevně přiléhal k holeni a držel na místě po celou dobu hry.

Výškově nastavitelná sublimovaná výstelka dovoluje individuální přizpůsobení a optimálně chrání, ať už máte raději jazyk brusle zasunutý pod chráničem, nebo na něm.

Boční chránič z HD PĚNY prvotřídní kvality pro dodatečnou ochranu po stranách.

Hodně žádaný produkt Holeně CCM Tacks AS-V Pro JR, Junior, 12″ lze nakoupit pohodlně tady na našem webu ve známé rubrice chrániče! Nyní můžete koupit unikátní produkty ze zmíněné rubriky za akční cenu. Přední výrobce CCM vám může poskytnout kvalitní zboží. skutečně levně. Nové kousky každý den.

Tento levný kousek Holeně CCM Tacks AS-V Pro JR, Junior, 12" od značky s dlouholetou historií CCM snadno můžete získat u nás v akci! Právě teď za cenu 3 340 Kč.