Kalhoty Bauer RH Vapor Pro S20 SR, Senior, XL, černá

Dlouhé inline kalhoty Bauer RH Vapor PRO na in line hokej. Dlouhé inline kalhoty Bauer RH Vapor PRO na in line hokej. Oblíbené kalhoty... více informací »
Kalhoty Bauer RH Vapor Pro S20 SR
Značka: Bauer
1 459 Kč
Ověřit dostupnost
Dlouhé inline kalhoty Bauer RH Vapor PRO na in line hokej. Dlouhé inline kalhoty Bauer RH Vapor PRO na in line hokej. Oblíbené kalhoty...

Dlouhé inline kalhoty Bauer RH Vapor PRO na in line hokej.

Dlouhé inline kalhoty Bauer RH Vapor PRO na in line hokej. Oblíbené kalhoty jsou ušité z materiálu 1680D nylon. Látka, která je lehká, prodyšná a velmi odolná proti oděru.


Unikátní výrobek můžete nakoupit aktuálně na našich stránkách v populární rubrice kalhoty. Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty z naší sekce za výhodné peníze. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další zboží od dodavatele Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Bauer pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní produkty . Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Neodolatelný produkt Kalhoty Bauer RH Vapor Pro S20 SR, Senior, XL, černá od výrobce se skvělou pověstí Bauer můžete pořídit nyní za nejnižší cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 459 Kč.