Kalhoty Bauer RH Vapor Team S20 SR, Senior, S, černá

Novinkou pro rok 2020 jsou dlouhé hokejové kalhoty Bauer RH Vapor Team na in-line hokej. Novinkou pro rok 2020 jsou dlouhé hokejové... více informací »
Kalhoty Bauer RH Vapor Team S20 SR
Značka: Bauer
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Novinkou pro rok 2020 jsou dlouhé hokejové kalhoty Bauer RH Vapor Team na in-line hokej. Novinkou pro rok 2020 jsou dlouhé hokejové...

Novinkou pro rok 2020 jsou dlouhé hokejové kalhoty Bauer RH Vapor Team na in-line hokej.

Novinkou pro rok 2020 jsou dlouhé hokejové kalhoty Bauer RH Vapor Team na in-line hokej.

Zúžený tvar přiléhající k tělu udržuje hráče pružnými a umožňuje maximální rozsah pohybu při tvrdých bruslařských krocích.

Vylepšený čtyřcestný strečový materiál pomáhá zvyšovat rozsah pohybu během bruslení díky elastickým panelům po stranách a zadní části kalhot.  Oblíbené kalhoty jsou ušité z materiálu 1680D nylon. Látka, která je lehká, prodyšná a velmi odolná proti oděru.

Pro větší odolnost přidal Bauer kolenní panely. Tento materiál výrazně zvýší ochranu proti roztržení a nárazům typu kolene do poloviny holeně. Pokud jste hráčem, který hledá kalhoty, které vynikají v hmotnosti a pohodlí to jsou kalhoty Bauer Vapor Team.

Super produkt Kalhoty Bauer RH Vapor Team S20 SR, Senior, S, černá od našeho výrobce Bauer lze sehnat zrovna za mimořádně nízkou cenu. Akční ceny od 1 199 Kč.