Kalhoty CCM Tacks AS-V Pro YTH, Dětská, M, černá

Profesionální kalhoty CCM Tacks AS-V Pro jsou top modelem kalhot pro ty nejnáročnější profesionální hokejisty. Kalhoty jsou hojně... více informací »
Kalhoty CCM Tacks AS-V Pro YTH
Značka: CCM
1 972 Kč
Ověřit dostupnost
Profesionální kalhoty CCM Tacks AS-V Pro jsou top modelem kalhot pro ty nejnáročnější profesionální hokejisty. Kalhoty jsou hojně...

Profesionální kalhoty CCM Tacks AS-V Pro jsou top modelem kalhot pro ty nejnáročnější profesionální hokejisty. Kalhoty jsou hojně používány v top soutěžích po celém světě, včetně nejslavnější NHL.

Profesionální kalhoty CCM Tacks AS-V Pro jsou top modelem kalhot pro ty nejnáročnější profesionální hokejisty. Kalhoty jsou hojně používány v top soutěžích po celém světě, včetně nejslavnější NHL.

Kalhoty jsou konstruované pro maximální ochranu a krytí s technologiemi ASD (ANATOMICAL SHIELD DESIGN) a FLEXMOTION. Nová konstrukce ASD byla vyvinuta s cílem poskytnout nejvyšší úroveň ochrany a ve spojení s technologií FLEXMOTION nabízí i optimální tvar a pohodlí hokejových kalhot v klasickém stylu.

Integrovaný pásek se stabilizovaným chráničem břicha a zipem pro prodloužení délky! Nastavitelný vnitřní pásek drží kalhoty během hry pevně na svém místě, zatímco chránič břicha nabízí větší krytí a zůstává v neměnné pozici. Praktický skrytý systém umožňující prodloužení délky až o 1 palec (2,54 cm) ocení zejména rychle rostoucí a vysocí hráči.

Kotva tabulky velikostí

 

Tvarovaný PE VÝLISEK se sublimovanou komfortní výplní chrání ledviny. Díky tomu mají kalhoty v oblasti ledvin elitní úroveň ochrany proti nárazu a maximální pohodlí.

Ochranu boků zajistí JDP VÝLISKY s chytrým materiálem D3O® AERO. Výlisky na bocích nabízející profesionální úroveň ochrany jsou vyztužené chytrým materiálem D3O® Aero, který odvádí sílu nárazu od kyčelního kloubu, zatímco segmentovaný chránič kyčle s technologií Flexmotion zlepšuje pohyblivost.

Chránič páteře z HD PĚNY pokrytý chytrým materiálem D3O® AERO a plynule propojený chránič kostrče. Chytrý materiál D3O® AERO funguje jako ochranný štít poskytující elitní úroveň ochrany v oblasti páteře, inovovaná vnitřní ochranná konstrukce Flexmotion nevynechává jediné zranitelné místo a plynule propojuje chrániče kyčlí i kostrče pro optimální pohodlí.

Pohyblivý stehenní chránič z HD PĚNY a PE PĚNA poskytují ochranu na profesionální úrovni a zároveň prostor pro individuální nebo týmové označení.

Profesionální střih kalhot z prémiového nylonu 400D s oděru vzdornými bočními panely, páskem, chráničem ledvin a vnitřním zipem. Kalhoty jsou vyrobené z prémiového Nylonu vyztuženého na nejdůležitějších místech a pro zvýšení celkové odolnosti nabízejí řadu nových vlastností, jako např. zkrácenou délku o 1 palec (2,54 cm) v zadní části stehen nebo novou pozici zipu uvnitř nohavice pro snížení tření při bruslení křížem.

 

Velmi prodávaný produkt Kalhoty CCM Tacks AS-V Pro YTH, Dětská, M, černá jde nakoupit ještě na webu v sekci kalhoty & girdle. Pořiďte si další kousky ze zmíněné kategorie ve výhodné akci! Tato značka CCM svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní zboží se zárukou. Vždyť to vidíte sami! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů značky CCM. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný kousek Kalhoty CCM Tacks AS-V Pro YTH, Dětská, M, černá od známé značky CCM pohodlně získáte aktuálně ve výhodné akci! Výhodně za skvělou cenu 1 972 Kč.