Kalhoty CCM YTFlex 3 YTH, Dětská, L-XL, černá

Brankářské kalhoty CCM YT Flex 3 jsou kalhoty určené pro nejmenší brankáře. Brankářské kalhoty CCM YT Flex 3 jsou kalhoty... více informací »
Kalhoty CCM YTFlex 3 YTH
Značka: CCM
4 404 Kč
Ověřit dostupnost
Brankářské kalhoty CCM YT Flex 3 jsou kalhoty určené pro nejmenší brankáře. Brankářské kalhoty CCM YT Flex 3 jsou kalhoty...

Brankářské kalhoty CCM YT Flex 3 jsou kalhoty určené pro nejmenší brankáře.

Brankářské kalhoty CCM YT Flex 3 jsou kalhoty určené pro nejmenší brankáře.

Kalhoty mají zúžený střih pasu, a proto dokonale sedí a drží na místě. Stehenní dvoudílný chránič z tvarované pěny poskytuje potřebné pokrytí a ochranu. Boky a slabiny chrání segmentovaná pěna, která přináší odlehčenou a mobilní ochranu proti nárazům.

Chránič páteře ze segmentované pěny pro větší pohodlí i lépe padnoucí tvar. Kalhoty jsou vyrobené z materiálu NYLON 200D se strečovými zónami pro vylepšenou odolnost a pohyblivost.

VELIKOSTI: SPECIFIKACE VELIKOSTÍ YT S/M: PAS: 18″- 20″ YT L/XL: PAS: 20″- 22″

Ve slevě tento produkt Kalhoty CCM YTFlex 3 YTH, Dětská, L-XL, jde koupit prostě na stránkách ve známé rubrice brankářské kalhoty! Získejte ještě ostatní produkty z této oblíbené kategorie z pohodlí domova. To ale ovšem není vše, máme toho více. Mrkněte také na více skvělých kousků od výrobce CCM. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce CCM vás a vaše blízké obohatí o vynikající sortiment za skutečně nízé ceny!

Zajímavý výrobek Kalhoty CCM YTFlex 3 YTH, Dětská, L-XL, černá od značky se skvělou pověstí CCM můžete získat teď skutečně levně. Nyní lze objednat jen za 4 404 Kč.