Kalhoty Sher-Wood Rekker Element 4 SR, černá, Senior, L

Základní model kalhot řady Rekker od kanadské značky Sherwood, Základní model kalhot řady Rekker od kanadské značky... více informací »
Kalhoty Sher-Wood Rekker Element 4 SR
Značka: Sher-Wood
1 949 Kč
Ověřit dostupnost
Základní model kalhot řady Rekker od kanadské značky Sherwood, Základní model kalhot řady Rekker od kanadské značky...

Základní model kalhot řady Rekker od kanadské značky Sherwood,

Základní model kalhot řady Rekker od kanadské značky Sherwood,

Kalhoty Sherwood Rekker Element Four Pant jsou vyrobeny z lisovaného plastu pro klíčovou ochranu před nárazy v oblasti boků, stehen a ledvin. Navíc měkká pěna dodává pohodlnou vrstvu po celých kalhotách a poskytuje tak začínajícím nebo rekreačním hokejistům příjemný zážitek ze hry.Kalhoty Sherwood Rekker Element Four Pant jsou vyrobeny z lisovaného plastu pro klíčovou ochranu před nárazy v oblasti boků, stehen a ledvin. Navíc měkká pěna dodává pohodlnou vrstvu po celých kalhotách a poskytuje tak začínajícím nebo rekreačním hokejistům příjemný zážitek ze hry.

Výjimečným prvkem je délkově nastavitelný systém střihu, který je za tuto cenu málokdy k vidění. Pro hráče, kteří stále rostou, nebo pro vysoké jedince, kteří mají štíhlý pas, vám tento prodlužovací systém umožňuje prodloužit kalhoty o 1″, čímž eliminuje mezery v ochraně! Navíc má každá noha otevírání na zip, takže si hráči mohou dále nastavit svůj střih.


Ve slevě produkt lze pořídit snadno na našich stránkách ve známé rubrice kalhoty & girdle! Nyní pořídíte ještě další zboží z této oblíbené kategorie za báječnou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od značky Sher-Wood. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka Sher-Wood pro vás připravuje top sortiment. za báječnou cenu.

Unikátní a oblíbený produkt Kalhoty Sher-Wood Rekker Element 4 SR, černá, Senior, L od top značky Sher-Wood máte možnost získat tady a teď právě skutečně výhodně! Nabídky již od 1 949 Kč.