Kolečka Chaya Neon LED Black (4ks), 65, 38, 78A

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu. Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete... více informací »
Kolečka Chaya Neon LED Black (4ks)
Značka: Powerslide
779 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu. Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete...

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu.

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu.

Toto outdoorové kolo vyrobené z odolného polyuretanu (PU) se super vysokým odrazem a tvrdostí 78A je vysoce kvalitní, plynule se odvaluje a svítí jasně díky řadě bílých LED světel v náboji, která se lesknou, když se kolo točí. Perfektní pro zářivé osvětlení na vnitřních diskotékách nebo pro večerní plavby venku – ať už pro zábavu nebo pro udržení bezpečí. Neonová LED kola jsou k dispozici v šesti jasných zářivých barvách – bílá, růžová, modrá, červená, fialová a černá.


Vynikající produkt máte možnost najít právě zde tady u nás ve známé rubrice quad! Pořiďte si ostatní produkty ve zmiňované sekci ve slevě. Populární dodavatel Powerslide vás a vaše blízké obohatí o vynikající výrobky.. To ale ovšem není všechno, máme toho více! Máme v nabídce další kvalitní kousky značky Powerslide. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus Kolečka Chaya Neon LED Black (4ks), 65, 38, 78A od výrobce s dobrým jménem Powerslide jednoduše můžete získat právě nyní za extra cenu! Právě teď jen za 779 Kč.