Kolečka Chaya Neon LED Blue (4ks), 65, 38, 78A

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu. Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete... více informací »
Kolečka Chaya Neon LED Blue (4ks)
Značka: Powerslide
779 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu. Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete...

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu.

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu.

Toto outdoorové kolo vyrobené z odolného polyuretanu (PU) se super vysokým odrazem a tvrdostí 78A je vysoce kvalitní, plynule se odvaluje a svítí jasně díky řadě bílých LED světel v náboji, která se lesknou, když se kolo točí. Perfektní pro zářivé osvětlení na vnitřních diskotékách nebo pro večerní plavby venku – ať už pro zábavu nebo pro udržení bezpečí. Neonová LED kola jsou k dispozici v šesti jasných zářivých barvách – bílá, růžová, modrá, červená, fialová a černá.


Exkluzivní produkt lze pořídit právě teď tady u nás ve známé sekci quad. Nyní můžete získat ještě další zboží z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu. Známá značka Powerslide může nabídnout velmi kvalitní zboží. za super ceny. To ale však není vše, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od výrobce Powerslide. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek Kolečka Chaya Neon LED Blue (4ks), 65, 38, 78A od skvělého a známého výrobce Powerslide snadno můžete sehnat nyní se slevou! Aktuálně stojí u nás 779 Kč.