Kolečka Chaya Neon LED Red (4ks), 65, 38, 78A

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu. Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete... více informací »
Kolečka Chaya Neon LED Red (4ks)
Značka: Powerslide
779 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu. Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete...

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu.

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu.

Toto outdoorové kolo vyrobené z odolného polyuretanu (PU) se super vysokým odrazem a tvrdostí 78A je vysoce kvalitní, plynule se odvaluje a svítí jasně díky řadě bílých LED světel v náboji, která se lesknou, když se kolo točí. Perfektní pro zářivé osvětlení na vnitřních diskotékách nebo pro večerní plavby venku – ať už pro zábavu nebo pro udržení bezpečí. Neonová LED kola jsou k dispozici v šesti jasných zářivých barvách – bílá, růžová, modrá, červená, fialová a černá.

Žádaný kousek Kolečka Chaya Neon LED Red pořídíte právě na webu v rubrice quad. Nyní můžete najít parádní zboží ve zmiňované sekci za výborné peníze. Oblíbený dodavatel Powerslide vám může poskytnout špičkové produkty. levně. To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Powerslide. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Kolečka Chaya Neon LED Red (4ks), 65, 38, 78A od značky Powerslide snadno seženete v naší aktuální nabídce extra se slevou! V akci od 779 Kč.