Kolečka Chaya Neon LED White (4ks), 65, 38, 78A

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu. Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete... více informací »
Kolečka Chaya Neon LED White (4ks)
Značka: Powerslide
779 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu. Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete...

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu.

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu.

Toto outdoorové kolo vyrobené z odolného polyuretanu (PU) se super vysokým odrazem a tvrdostí 78A je vysoce kvalitní, plynule se odvaluje a svítí jasně díky řadě bílých LED světel v náboji, která se lesknou, když se kolo točí. Perfektní pro zářivé osvětlení na vnitřních diskotékách nebo pro večerní plavby venku – ať už pro zábavu nebo pro udržení bezpečí. Neonová LED kola jsou k dispozici v šesti jasných zářivých barvách – bílá, růžová, modrá, červená, fialová a černá.

Hodně oblíbený kus Kolečka Chaya Neon LED White (4ks), 65, 38, 78A můžete koupit snadno tady na našem webu ve známé rubrice quad! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této populární sekce za nejnižší cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další kvalitní kousky od značky Powerslide. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento velmi žádaný produkt Kolečka Chaya Neon LED White (4ks), 65, 38, 78A od top značky Powerslide snadno pořídíte zde teď právě v bezva akci. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 779 Kč.