Kolečkové brusle Bauer Vapor RH X2.9 S20 JR, Junior, 3.0, 36, R

Zcela nové pro rok 2020 jsou kolečkové brusle Bauer Vapor X2.9 JR, je to nejnovější model do řady kolečkových bruslí Vapor. Zcela... více informací »
Kolečkové brusle Bauer Vapor RH X2.9 S20 JR
Značka: Bauer
8 899 Kč
Ověřit dostupnost
Zcela nové pro rok 2020 jsou kolečkové brusle Bauer Vapor X2.9 JR, je to nejnovější model do řady kolečkových bruslí Vapor. Zcela...

Zcela nové pro rok 2020 jsou kolečkové brusle Bauer Vapor X2.9 JR, je to nejnovější model do řady kolečkových bruslí Vapor.

Zcela nové pro rok 2020 jsou kolečkové brusle Bauer Vapor X2.9 JR, je to nejnovější model do řady kolečkových bruslí Vapor.

Počínaje sestavením kolečkových hokejových bruslí Vapor X2.9 je čtvrtinový balíček postaven na systému Bauer Perform Flex. Tato konstrukce umožňuje velmi mírné prohnutí uvnitř boty, což umožňuje přizpůsobit se přirozenému tvaru nohy a  pomáhá s celkovým výkonem a komfortem. Tento nový design je vyroben z materiálu Bauer 3-D Last Tech Tech Mesh se vzorem X-Rib na zadní straně a polstrováním Comfort Edge v botě. Kromě toho je také velmi lehký a odolný. X-Rib vzor pomáhá zafixovat patu na místě pro rychlejší přechody a užší zatáčky. Konstrukce boty Tech Mesh a  dvoudílný 48-uncový jazyk s injektovanými metatarzálními chrániči. Toto nastavení poskytuje hráčům vysoce pohodlné a ochranné uchycení. Brusle jsou vybaveny hydrofobní vložkou z mikrovlákna. Tato podšívka je speciálně navržena tak, aby udržovala nohy hráčů v suchu a pohodlí díky odvádění vlhkosti. Je použita paměťová pěna Aerofoam v kotnících boty. Tato zcela nová pěna poskytuje prémiové tvarování za tepla, skvělé pohodlí a trvanlivost a lepší střih!

Spodní polovina kolečkových hokejových bruslí Vapor X2.9 se skládá z hliníkového podvozku CNC HI-LO, který je odolný a lehký. Spárované s podvozkem jsou dvě 80mm kolečka Labeda Union vzadu a dvě 76mm kolečka vpředu, všechna sportovní švýcarská ložiska HI-LO. Toto nastavení poskytuje hráčům nepřekonatelnou rychlost a odolnost.

Super produkt Kolečkové brusle Bauer Vapor RH X2.9 S20 JR, Junior, 3.0, 36, R od kvalitní značky Bauer jednoduše naleznete u nás nyní skutečně výhodně! Právě teď jen za 8 899 Kč.