Kolečkové brusle Mission RH Inhaler WM03 JR, Junior, 5.5, 39, E

Brusle Mission Inhaler WM03 byly vyrobeny pro náročné hráče, kteří požadují špičkový výkon a nižší cenovku. Brusle Mission... více informací »
Kolečkové brusle Mission RH Inhaler WM03 JR
Značka: Mission
6 949 Kč
Ověřit dostupnost
Brusle Mission Inhaler WM03 byly vyrobeny pro náročné hráče, kteří požadují špičkový výkon a nižší cenovku. Brusle Mission...

Brusle Mission Inhaler WM03 byly vyrobeny pro náročné hráče, kteří požadují špičkový výkon a nižší cenovku.

Brusle Mission Inhaler WM03 byly vyrobeny pro náročné hráče, kteří požadují špičkový výkon a nižší cenovku.

WM03 se může pochlubit skvělou podporou a stabilitou, kterou požadují nejnáročnější hráči.

Díky technologii Tru-Form Tech PU mají brusle dlouhou životnost.

Novinkou je asymetrická špička, která díky zmenšenému objemu vytváří mnohem propojenější pocit mezi kluzištěm a nohou. Charakteristické větrací otvory v oblasti špičky a chodidla využil Mission i u této řady, což je standard, na který se snadno zvykne.

Uvnitř boty najdete komfort díky extra plyšovým kotníkovým pěnám a podšívky z kartáčovaného mikrovlákna. Brusle jsou tepelně tvarovatelné, takže bota sedne opravdu skvěle na nohu.

 

Kvalitní a velmi žádaný produkt lze pořídit mimo jiné na stránkách v populární sekci brusle na inline hokej. Nyní si můžete vybrat jiné kusy ve zmiňované kategorii snadno online!

Ve slevě produkt Kolečkové brusle Mission RH Inhaler WM03 JR, Junior, 5.5, 39, E od populárního výrobce Mission k dostání tady teď za outletovou cenu. Nyní můžete mít za 6 949 Kč.