Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Radon 90 Lady Special Edition Trinity, 37, 3x, 90

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Radon 90 Lady Special Edition Trinity – jsou vhodné pro pokročilé bruslařky, jsou pohodlné,... více informací »
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Radon 90 Lady Special Edition Trinity
Značka: Powerslide
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Radon 90 Lady Special Edition Trinity – jsou vhodné pro pokročilé bruslařky, jsou pohodlné,...

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Radon 90 Lady Special Edition Trinity – jsou vhodné pro pokročilé bruslařky, jsou pohodlné, stylové a lehké.

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Radon 90 Lady Special Edition Trinity – jsou vhodné pro pokročilé bruslařky, jsou pohodlné, stylové a lehké.

 

Kotva tabulky velikostí

 

 

Popis:

Velmi pohodlné brusle s pevnou podporou přináší perfektní pocit z jízdy.

Brusle jsou vyrobeny z nejlepších materiálů, které kombinují měkkou a pohodlnou vrchní část brusle s pevným a stabilním podvozkem TRINITY X.

Tříbodové uchycení rámu TRINITY přispívá k zvýšení stability, zlepšuje přenos energie do odrazu, snižuje těžiště a tlumí vibrace vzniklé nerovnostmi terénu.

Super pohodlná pevná vložka s pěnami s dvojí hustotou a přídavným zámkem na paty udrží nohu v brusli po celý den.

Brusle vyrobeny z tuhého vnějšího skeletu, upínání je za pomocí dvou osvědčených přezek v oblasti nártu a kotníku, díky kterým drží brusle pevně na noze.

Kolečka Powerslide Infinity 90mm a ložiska Wicked ABEC 7.

Brusle je díky svařovaným výztuhám pohodlnější.

Použitý rám Powerslide Elite je nízký a pevný, v kombinaci s pohodlnou podšívkou a zpevněnou patou, s těmito bruslemi máte zajištěnou skvělou obratnost a celkově perfektní svezení.

 

 

Ve slevě tento produkt Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Radon 90 Lady Special Edition Trinity, 37, 3x, 90 od dodavatele zboží Powerslide je k získání právě nyní na našich stránkách za výprodejovou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 3 299 Kč.