Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Radon 90 Men Special Edition Trinity, 41, 3x, 90

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Radon 90 Men Special Edition Trinity -jsou vhodné pro pokročilé bruslaře, jsou pohodlné,... více informací »
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Radon 90 Men Special Edition Trinity
Značka: Powerslide
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Radon 90 Men Special Edition Trinity -jsou vhodné pro pokročilé bruslaře, jsou pohodlné,...

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Radon 90 Men Special Edition Trinity -jsou vhodné pro pokročilé bruslaře, jsou pohodlné, stylové a lehké.

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Radon 90 Men Special Edition Trinity -jsou vhodné pro pokročilé bruslaře, jsou pohodlné, stylové a lehké.

 

Kotva tabulky velikostí

 

 

Popis:

Velmi pohodlné brusle s pevnou podporou přináší perfektní pocit z jízdy.

Brusle jsou vyrobeny z nejlepších materiálů, které kombinují měkkou a pohodlnou vrchní část brusle s pevným a stabilním podvozkem TRINITY X.

Tříbodové uchycení rámu TRINITY přispívá k zvýšení stability, zlepšuje přenos energie do odrazu, snižuje těžiště a tlumí vibrace vzniklé nerovnostmi terénu.

Super pohodlná pevná vložka s pěnami s dvojí hustotou a přídavným zámkem na paty udrží nohu v brusli po celý den.

Brusle vyrobeny z tuhého vnějšího skeletu, upínání je za pomocí dvou osvědčených přezek v oblasti nártu a kotníku, díky kterým drží brusle pevně na noze.

Kolečka Powerslide Infinity 90mm a ložiska Wicked ABEC 7.

Brusle je díky svařovaným výztuhám pohodlnější.

Použitý rám Powerslide Elite je nízký a pevný, v kombinaci s pohodlnou podšívkou a zpevněnou patou, s těmito bruslemi máte zajištěnou skvělou obratnost a celkově perfektní svezení.

 

Neodolatelný kus Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Radon 90 Men Special Edition Trinity, 41, 3x, 90 od přední značky Powerslide máte možnost dostat tady za outletovou cenu. Cena již od 3 299 Kč.