Hokejdream.cz

Kolečkové brusle Powerslide R4 110, 4x, 110, 40

Tento vynikající výrobek Kolečkové brusle Powerslide R4 110, 4x, 110, 40 od naší známé značky Powerslide snadno můžete najít zde za super cenu. Produkt koupíte teď u nás za 9 699 Kč.
EAN: 4040333532591
Kolečkové brusle Powerslide R4 110
Ověřit dostupnost
Značka: Powerslide
9 699
Popis produktu

Kolečkové brusle Powerslide R4 110 –  jsou určené pro rychlobruslení (speed skating), ideální model pro širokou veřejnost začínající s tímto sportovním odvětvím. 

Kolečkové brusle Powerslide R4 110 –  jsou určené pro rychlobruslení (speed skating), ideální model pro širokou veřejnost začínající s tímto sportovním odvětvím. 

Popis:

Model vyniká především díky velmi dobré opoře kotníku. Bota je vyrobena z kompozitových vláken a navíc potažena PU nanokůží zajišťující vysokou odolnost. Díky měkkému polstru z neoprenového mikrovlákna jsou brusle komfortní i na nejdelších vzdálenostech.

Skořepina je anatomicky tvarovaná, ze speciálního kompozitního materiálu s přídavkem sklolaminátu, lehká, pevná a poskytuje vyšší stupeň opory než běžně používaný plast. Podvozky Elite casted Magnesium z racing kolekce Powerslide jsou tuhé, široká přední platforma zaručuje ideální přenos síly z odrazu. Podvozek je konstruován na maximální velikost kol 110mm, kterými je také osazen – jedná se o oblíbená, kvalitní kola Powerslide Infinity vyráběná z nejlepšího dostupného polyuretanu. Doporučujeme opravdovým fanouškům rychlého výkonnostního bruslení nebo náročným fitness bruslařům.

Specifikace:

  • Botička – Composite shell – anatomicky tvarovaná pevná kompozitová konstrukce zajišťuje plnou kontrolu nad přenášením síly, stabilitou a výkonem bruslaře.
  • Torsion Bar System – nejtužší skořepinová konstrukce na trhu pro montážní technologii. Podporuje přenášení síly do nohou pro rychlejší a hladší jízdu.
  • Skeleton Concept – skořepina boty je konstruována zároveň s kostrou boty, to znamená extrémní sílu i pevnost při nízké váze.
  • AIR Ventilation – integrovaný systém proudění vzduchu zlepšuje klima v botě , a tím chrání nohu před nadměrným pocením.
  • Podvozek- PS Elite Magnesium casted, 13,2″/335mm
  • Kolečka-PS Infinity 110mm SHR, 85A
  • Ložiska-WCD ABEC 7, 608
  • Brzda- HABS (není součástí balení)