Kolečkové brusle Powerslide SUV Next Outback 150 Trinity, 3x, 150, 36-37

Zajímavý kus Kolečkové brusle Powerslide SUV Next Outback 150 Trinity, 3x, 150, 36-37 od dodavatele kvalitních produktů Powerslide můžete pořídit právě nyní trvale výhodně! Pouze nyní za 11 399 Kč. EAN: 4040333547373
Kolečkové brusle Powerslide SUV Next Outback 150 Trinity
Značka: Powerslide
11 399 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Kolečkové brusle Powerslide SUV Next Outback 150Trinity-  brusle se hodí pro nejextrémnější sjezdy a jízdu ve velmi obtížném terénu, mají měkké boty, pevnější, zároveň pohodlné a tepelně tvarovatelné.

Kolečkové brusle Powerslide SUV Next Outback 150Trinity–  brusle se hodí pro nejextrémnější sjezdy a jízdu ve velmi obtížném terénu, mají měkké boty, pevnější, zároveň pohodlné a tepelně tvarovatelné.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Díky technologii My Fit je možné vnitřek boty tepelně nahřát a upravit, tak aby pasovala přesně na nohu.
  • Botička využívá novou technologii Recall Fit, která po nahřátí drží svůj tvar a je možné tento proces opakovat.
  •  Anatomicky tvarovaná výstelka je vyrobena z paměťové pěny, která reaguje na zvýšenou lidskou teplotu při sportu a dotvaruje se přímo na nohu majitele. Použití paměťové pěny je pro větší pohodlí.
  •  Pod patou umístěna gumová podložka, která pomáhá tlumit případné dopady.
  • Montážní systém Trinity je nový způsob uchycení, který umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, čímž je sníženo těžiště, zvýšena stabilita, více tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu do odrazu a poskytuje více kontroly během bruslení a je uchycen pomocí 3 šroubů.
  • Očka pro zavazování jsou nově vedena až pod horní přezku a díky možnosti provléknutí tkaniček i skrz očka s možností zavázání bruslí dle individuálních potřeb jezdce. Páková přezka přes nárt a klasická nad kotníkem dotváří spolehlivý systém zapínání bruslí.
  • Kolečka V-Mart air tire 150mm,poskytují pohodlnou jízdu, absorbují většinu nárazů. Tyto kolečka mají široký profil a hladce projíždějí na nerovném povrchu.
  • Brusle Powerslide Next Outback 150 jsou vybaveny ložisky Wicked Rustproof, jedná se o nerezová kovová ložiska, která jsou určena i do deště.
  • Skelet brusle je vyroben z kompozitu, ten dodává bruslím vyšší pevnost a zachovává nízkou hmotnost. V přední, boční i zadní části boty jsou nově přidány otvory pro odvětrávání. 
  • Vnitřní část skeletu je nad kotníkem předpřipravena pro doladění tuhosti boty přímo dle potřeb. Výstupky mají na sobě značky pro seříznutí, čímž lze docílit změkčení skeletu brusle v oblasti kotníku.