Hokejdream.cz

Kolečkové brusle USD Sway Team IV, 4x, 57, 39-40

Tento výjimečný kus Kolečkové brusle USD Sway Team IV, 4x, 57, 39-40 od oblíbené značky Powerslide lze koupit tady trvale výhodně. Právě nyní za 5 099 Kč.
EAN: 4040333545843
Kolečkové brusle USD Sway Team IV
Ověřit dostupnost
Značka: Powerslide
5 099
Popis produktu

Kolečkové brusle USD Sway Team IV – brusle nabízí skvělý poměr cena/výkon. Jsou speciálně navrženy pro triky a skoky ve skateparku i na ulicích.

Kolečkové brusle USD Sway Team IV – brusle nabízí skvělý poměr cena/výkon. Jsou speciálně navrženy pro triky a skoky ve skateparku i na ulicích.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

Brusle mají vysoce kvalitní jednodílné a tvrdé boty, tato kombinace vám poskytne skvělý přenos síly, pevné uchycení vaší nohy a dobrou odezvu. Bota s vysokým svrškem zaručuje maximálně zpevněný kotník, stabilnější postoj a menší svalovou únavu. Ploché uspořádání koleček stejné velikosti vám zajistí pohodlí a stabilitu. Rám je vyroben z vysoce odolného kompozitního materiálu, který je rychlý, pevný a připravený k nárazu. USD Sway Team IV jsou na  rolující, rychlých a trvanlivých 58mm USD týmových kolečkách s ložisky WICKED ABEC 7. 

Montážní systém UFS (Universal Frame System) vám poskytne mnoho možností pro úpravu vašeho nastavení a připojení různých typů rámů a bot.

Brusle mají vložku, která eliminuje tlumící nárazy a snižuje účinky nárazů. Pružná přední část vložky poskytuje lepší a pohodlnější usazení nohy v brusli. Praktickou vyjímatelnou vložku lze v případě potřeby vyprat nebo vyměnit. Kombinace prodyšné síťoviny a pěny poskytuje dobrou ventilaci a pohodlí pro vaše nohy.