Lapačka Brian’s G-NETiK V SR, Custom, Senior, Klasický gard

Profesionální model pro nejnáročnější brankáře od světové značky Brian´s. Tento profesionální model je ručně vyráběný v... více informací »
Lapačka Brian’s G-NETiK V SR
Značka: Brian’s
17 990 Kč
Ověřit dostupnost
Profesionální model pro nejnáročnější brankáře od světové značky Brian´s. Tento profesionální model je ručně vyráběný v...

Profesionální model pro nejnáročnější brankáře od světové značky Brian´s.

Tento profesionální model je ručně vyráběný v kolébce hokeje – Kanadě. Ke všemu byl vytvořen ve spolupráci s brankáři a jejich připomínkami k celkovému zlepšení drobných detailů. Může to znít divně, ale už vzhled napomáhá k větší úspěšnosti chytání. Má hodně barevných zón a díky dlouhým čárám rozptyluje střelce. Rukavice je vyrobena pro co nejsnažší chytání puku přímo do koše. Rukavice G-Netik IV s přirozeným uzavíráním prstů na středu má jedinečný vnitřní design, který v klidu sleduje konturu ruky. Uzavření rukavice je teď zase o něco lehčí. Manžeta působí na první pohled menším dojmem oproti starším modelům, větším tím pádem působí koš a dlaň. Není to jen dojem, je to skutečně tak, avšak ne úplně tak, jak to vypadá. Manžeta je navíc tvarována tak, aby puky padaly přímo do koše a neposkakovaly po brankářově výstroji. Navíc je uzpůsobena lepšímu hraní s holí. Dvojité T v olbasti koše nyní vypadá opravdu hluboké, nicméně maximálně odpovídá regulím NHL. Osvědčený BOA systém zajistí dokonalé připnutí k ruce. Dvě kolečka maximalizují libovolné nastavení podle brankářových preferencí. Díky HEX materiálům je upnutí ještě zvýšeno, můžete si tak být jisti, že rukavice se bude chovat přesně podle vašich pokynů. Zadní strana je už tradičně dokonale chráněna, takže gólman pocítí maximální jistotu během celé hry. Firma Brian´s se zaměřuje pouze na golmařinu, proto je výstroj Brian´s dokonalou zárukou kvality a je propracovaná do těch nejtitěrnějších detailů. Profesionální lapačak G-NETiK IV je skvělou volbou pro všechny gólmany napříč soutěžemi.

Pro objednání vlastního setu pokračuj zde: https://www.goalies-only.com/ 

Výjimečný výrobek Lapačka Brian’s G-NETiK V SR, Custom, Senior, Klasický gard je k dispozici rovnou tady na stránkách v populární rubrice lapačky na hokej! Vyhledejte si zlevněné produkty ve zmiňované rubrice za super cenu.

Tento kvalitní výrobek Lapačka Brian’s G-NETiK V SR, Custom, Senior, Klasický gard od dodavatele s dobrým jménem Brian’s jde nakoupit v naší online nabídce skutečně výhodně! Výhodně teď u nás za 17 990 Kč.