Lapačka Brian’s Optik X2 JR, bílá, Junior, Obrácený gard

Lapačka Brian’s Optik X2 JR -  je vysoce populární poloprofesionální model rukavice od kanadského výrobce Brian´s, tato řada... více informací »
Lapačka Brian’s Optik X2 JR
Značka: Brian’s
6 590 Kč
Ověřit dostupnost
Lapačka Brian’s Optik X2 JR -  je vysoce populární poloprofesionální model rukavice od kanadského výrobce Brian´s, tato řada...

Lapačka Brian’s Optik X2 JR –  je vysoce populární poloprofesionální model rukavice od kanadského výrobce Brian´s, tato řada Optik je široce populární mezi brankáři napříč všemi výkonnostními soutěžemi.

Lapačka Brian’s Optik X2 JR –  je vysoce populární poloprofesionální model rukavice od kanadského výrobce Brian´s, tato řada Optik je široce populární mezi brankáři napříč všemi výkonnostními soutěžemi.

Popis:

  • Design lapačky je podobný jako u profi top modelu Optik 2.
  • S agresivními liniemi a hranami ve spojení se strategickými průduchy polymesh tato grafika opravdu vyniká.
  • Hluboký koš ve tvaru T skvěle udrží puk. Úhel zlomu je 40 stupňů.
  • Lapačka skvěle drží na ruce a díky tomu dává rukavice skvělý pocit připravenosti do hry. Vnitřní materiál zajišťuje pohodlí i když se brankářova ruka potí.
  • V oblasti zápěstí je použita plovoucí podložka na zápěstí, která mírně sedí na spodní části rukavice, aby poskytla brankáři maximální flexibilitu při natahování směrem k pukům.
  • S nylonovým popruhem, který se táhne přes horní část, je rukavice snadno přístupná pro rychlé úpravy.
  • Na zadní straně ruky je pod horní částí pod prsty umístěna podložka s nastavitelným popruhem, který zajišťuje těsnost, kterou preferuje brankář.
  • Celý tento design uzavírají Brian's Airknit prstové klíny, které pomáhají podporovat prodyšnost a proudění vzduchu během používání.
  • Pokud jste brankář na střední polo profi úrovni a hledáte lehké rukavice s uzávěrem připraveným na hru, nehledejte nic jiného než Brian's Optik X2.

Tento diskontní kousek můžete nakoupit právě zde tu na našem webu umístěný v kategorii lapačky na hokej! Najděte si zcela nové výrobky z této oblíbené kategorie za rozumné peníze! Přední dodavatel Brian’s vyrábí špičkové produkty. za výhodné ceny. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento žádaný produkt Lapačka Brian’s Optik X2 JR, bílá, Junior, Obrácený gard od skvělého a známého výrobce Brian’s snadno pořídíte na našich stránkách za rozumné peníze. Ceny od 6 590 Kč.