Lapačka CCM Axis 2.9 SR, Senior, bílá, Klasický gard

Lapačka CCM AXIS 2.9 je výkonnostním modelem z brankářské dílny CCM. Poloprofesionální model rukavice AXIS, které používají... více informací »
Lapačka CCM Axis 2.9 SR
Značka: CCM
6 982 Kč
Ověřit dostupnost
Lapačka CCM AXIS 2.9 je výkonnostním modelem z brankářské dílny CCM. Poloprofesionální model rukavice AXIS, které používají...

Lapačka CCM AXIS 2.9 je výkonnostním modelem z brankářské dílny CCM. Poloprofesionální model rukavice AXIS, které používají brankáři po celém světě!

Lapačka CCM AXIS 2.9 je výkonnostním modelem z brankářské dílny CCM. Poloprofesionální model rukavice AXIS, které používají brankáři po celém světě!

Technologie LITECORE™ nabízí funkční tvar prstů FORM FIT a upínání křížem FLEXMOTION2 SPEED SKIN. Odlehčená, jednodílná manžeta TECHNOLOGIE LITECORE™.

Nový úhel 591 je postavený na osvědčené verzi 590, ale díky inovacím nabízí vylepšené zavření, cit i reaktivitu. Rukavice má tuhost dlaně uzpůsobenou k okamžitému připravení ke hře. Snadné nasazení a zachytávání puků.

Systém upínání křížem. Upínání na hřbetu ruky pomocí několika upevňovacích bodů zajistí lepší reaktivitu a zároveň lepší pohyblivost zápěstí. Funkční tvar prstů FORM FIT s technologií navrženou pro cit přizpůsobený na míru a optimální reaktivitu.

Strategické ohybové zóny na manžetě FLEXMOTION2 a vrstvená ochrana pro větší rozsah pohybu. Rovně posazený koš ve tvaru dvojitého T umožňuje lépe sledovat a zachytit puk.

Chránič hřbetu ruky tvoří tvarovaný hřbet FLEXMOTION2. Konstrukce tri-flex a zesílená ochrana proti nárazům.

Materiály Ax Suede a Suregrip vylepšují cit, pohodlí i reaktivitu a ošetření brání nežádoucímu zápachu a množení bakterií. Dlaň s úpravou SUREGRIP pro větší pohodlí, cit a reaktivitu.

Nový produkt je dostupný rovnou tu na našem webu ve známé kategorii lapačky na hokej. Získejte akční produkty z této populární rubriky v akci! To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na více produktů značky CCM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Lapačka CCM Axis 2.9 SR, Senior, bílá, Klasický gard pocházející od značky CCM snadno můžete sehnat zde za báječnou cenu. Nabídka již od 6 982 Kč.