Lapačka GSX Jr (MTO)

BLK - černá NAV - tmavě modrá RED - červená Juniorská lapačka GSX je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani... více informací »
Lapačka GSX Jr (MTO)
Značka: Bauer
4 149 Kč
Ověřit dostupnost
BLK - černá NAV - tmavě modrá RED - červená Juniorská lapačka GSX je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani...

BLK – černá NAV – tmavě modrá RED – červená Juniorská lapačka GSX je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o sevření a měkkost lapačky Vapor s maximální hloubkou košíku a pokrytím Supreme. Juniorská GSX lapačka byla nově navržena s větší chytací plochou oproti starším modelům naší značky. Tato změna byla provedena nejen za cílem pokrýt více místa, ale díky tomu mladý brankář snadněji sevře lapačku, tak aby mu nevypadl žádný puk. Díky tomuto designu a použitým materiálům se jedná o opravdu skvělou lapačku pro žákovské brankáře.

Oblíbený a akční produkt Lapačka GSX Jr (MTO) od známé společnosti Bauer jednoduše můžete sehnat zde teď právě v bezva akci! Výhodně za skvělou cenu 4 149 Kč.