Lapačka GSX Sr (MTO)

BLK - černá NAV - tmavě modrá RED - červená Seniorská lapačka GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o ni uvažovat pouze jako o... více informací »
Lapačka GSX Sr (MTO)
Značka: Bauer
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
BLK - černá NAV - tmavě modrá RED - červená Seniorská lapačka GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o ni uvažovat pouze jako o...

BLK – černá NAV – tmavě modrá RED – červená Seniorská lapačka GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o ni uvažovat pouze jako o lapačce pro hobby brankáře, jelikož se jedná v dané cenové hladině o nejlepší lapačku na trhu! Díky stylu provedení a použitým materiálům je skvělou volbou pro brankáře, který poptává první lapačku v seniorské velikosti. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o sevření a měkkost lapačky Vapor s maximální hloubkou košíku a pokrytím Supreme.

Unikátní a oblíbený výrobek Lapačka GSX Sr (MTO) od dodavatele s dlouholetou historií Bauer máte možnost dostat ještě dnes v akci! Výhodně za 4 499 Kč.