Lední brusle Playlife Classic Charming Rose, 40

Lední brusle Playlife Classic Charming Rose - vhodné pro začínající krasobruslařky, nadčasový vzhled, nabízejí skvělou podporu... více informací »
Lední brusle Playlife Classic Charming Rose
Značka: Powerslide
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Lední brusle Playlife Classic Charming Rose - vhodné pro začínající krasobruslařky, nadčasový vzhled, nabízejí skvělou podporu...

Lední brusle Playlife Classic Charming Rose – vhodné pro začínající krasobruslařky, nadčasový vzhled, nabízejí skvělou podporu a hlavně pohodlí, v růžovém provedení.

Lední brusle Playlife Classic Charming Rose – vhodné pro začínající krasobruslařky, nadčasový vzhled, nabízejí skvělou podporu a hlavně pohodlí, v růžovém provedení.

Popis:

  • Brusle zaujme velkou kvalitou, pohodlím a dobrou podporou, vyšším střihem a je vyrobena z vinylové kůže.
  • Klasický design, kvalitní provedení.
  • Maximálně komfortní bota je pevná, příjemná na noze a poskytuje výbornou oporu a mají zpevněnou patu pro podporu kotníku .
  • Vnitřní výstelka poskytuje pohodlí a komfort a udržuje nohy v teple i při delším bruslení.
  • Upínací systém je pomocí klasických tkaniček.
  • Nůž je vyroben z vysoce kvalitní oceli a je k botě přichycen deseti nýty.

 

Tento unikátní produkt dostanete bezstarostně tu na našich stránkách v kategorii dámské lední brusle! Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty z naší kategorie za výhodnou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další vybrané produkty od značky Powerslide. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Powerslide představuje vysoce kvalitní sortiment za dobré peníze. A to je teprve začátek.

Unikátní kousek Lední brusle Playlife Classic Charming Rose, 40 s osvědčenou značkou Powerslide jednoduše pořídíte na našich stránkách teď skutečně výhodně. Cena již od 1 399 Kč.