Lokty Bauer Supreme GS Camo S21 INT, Intermediate, M

Lokty Bauer Supreme GS Camo - výkonnostní model chráničů loktů od značky Bauer, představují potřebnou míru ochrany a pohodlí,... více informací »
Lokty Bauer Supreme GS Camo S21 INT
Značka: Bauer
1 949 Kč
Ověřit dostupnost
Lokty Bauer Supreme GS Camo - výkonnostní model chráničů loktů od značky Bauer, představují potřebnou míru ochrany a pohodlí,...

Lokty Bauer Supreme GS Camo – výkonnostní model chráničů loktů od značky Bauer, představují potřebnou míru ochrany a pohodlí, lokty jsou vhodné pro náročné hobby hráče nebo začínající hokejisty.

Lokty Bauer Supreme GS Camo – výkonnostní model chráničů loktů od značky Bauer, představují potřebnou míru ochrany a pohodlí, lokty jsou vhodné pro náročné hobby hráče nebo začínající hokejisty.

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Chrániče jsou skvělou volbou pro každého hráče, který chce pro svůj loket dobrou ochranu, ať už se jedná o poloprofesionála nebo náročného hobby hráče.
  • Ochranu lokte mají chrániče na vysoké úrovni a nabízí tak maximální možné pokrytí při zachování potřebného rozsahu pohybu.
  • Biceps chrání lisovaná PE výztuha.
  • Chránič je navíc konstrukčně řešen tak, že je nezávislý na dalších částech lokte a lépe se tak přizpůsobí všem pohybům hráče, aniž by překážel.
  • Chránič obepne a dokonale ochrání předloktí ze všech stran.
  • Klasické zapínání systémem 3 pásků.
  • První široký pásek v oblasti předloktí je pevný, a tak se navíc nevytahá, druhý pásek ve tvaru písmene „Y“ je v oblasti ohybu ruky, navíc je velmi flexibilní a skvěle zafixuje chránič na ruce, třetí pásek je v oblasti bicepsu.
  • O odvod přebytečného tepla a vlhkosti se stará technologie Thermo MAX+. 


Oblíbený a kvalitní kousek můžete nakoupit pohodlně tady a teď na našem webu zařazený v kategorii lokty. Nyní najdete parádní produkty z naší rubriky ve slevě. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Mrkněte také na další skvělé produkty od dodavatele Bauer. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek Lokty Bauer Supreme GS Camo S21 INT, Intermediate, M originál od značky Bauer máte možnost nakoupit momentálně za příznivou cenu. Momentálně v akci za 1 949 Kč.