Lokty Sher-Wood Rekker Element 2 SR, Senior, M

Chrániče loktů Sherwood Rekker Element 2 má skvělé pokrytí a ochranu pro hokejistu na soutěžní úrovni, ale za mnohem... více informací »
Lokty Sher-Wood Rekker Element 2 SR
Značka: Sher-Wood
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Chrániče loktů Sherwood Rekker Element 2 má skvělé pokrytí a ochranu pro hokejistu na soutěžní úrovni, ale za mnohem...

Chrániče loktů Sherwood Rekker Element 2 má skvělé pokrytí a ochranu pro hokejistu na soutěžní úrovni, ale za mnohem dostupnější cenu.

Chrániče loktů Sherwood Rekker Element 2 má skvělé pokrytí a ochranu pro hokejistu na soutěžní úrovni, ale za mnohem dostupnější cenu.

V oblasti bicepsu i předloktí použil Sherwood směs pěny s dvojí hustotou a Aerofoam, která je vyztužena plastovou vložkou. To chráničům poskytuje špičkovou ochranu proti proříznutí, skvělou prodyšnost a dokonce i tvarovaný střih díky strategickému členění. Loket je oblkopen odnímatelnou měkkou pěnovou vložkou pro větší pohodlí a ochranu proti nárazu.

Sherwood použil třídílný elastický nylonový páskový systém, aby zajistil, že ochrana zůstane tam, kde má být, a aby loket zůstal usazen hluboko v kapse. COP-r29 poskytuje hráčům špičkovou antimikrobionální úpravu, která vydrží po celou dobu životnosti chrániče loktů.

Zcela unikátní produkt Lokty Sher-Wood Rekker Element 2 SR, můžete získat rovněž tady na našich stránkách zařazený v kategorii lokty. Vyhledejte si ještě jiné kousky z naší rubriky ve výhodné akci. U nás nabízíme více, podívejte se také na další skvělé kousky od dodavatele Sher-Wood. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Diskontní produkt Lokty Sher-Wood Rekker Element 2 SR, Senior, M od výrobce se zárukou kvality Sher-Wood je k sehnání na našich stránkách za outletovou cenu! Nyní pořídíte za 1 299 Kč.