Lokty Vapor X2.9 Jr

Juniorské chrániče loktů Vapor X2.9 jsou cenově zajímavé chrániče, které skvěle sednou, chrání a jsou relativně velké. Navržený trojdílný... více informací »
Lokty Vapor X2.9 Jr
Značka: Bauer
1 039 Kč
Ověřit dostupnost
Juniorské chrániče loktů Vapor X2.9 jsou cenově zajímavé chrániče, které skvěle sednou, chrání a jsou relativně velké. Navržený trojdílný...

Juniorské chrániče loktů Vapor X2.9 jsou cenově zajímavé chrániče, které skvěle sednou, chrání a jsou relativně velké. Navržený trojdílný chránič poskytuje skvělou rovnováhu mezi pohyblivostí, komfortem a ochranou, díky novým tvarům, které byly navrženy tak, aby se hýbali společně s hráčem a při tom zůstaly bezpečně připevněny na jeho ruce po celou hru. 360° chránič předloktí umožnuje hráči víceosé přirozené otáčivé pohyby ruky a výstelka THERMO MAX ho udrží v suchu a pohodlí díky vodoodpudivým vlastnostem. Seniorské velikosti najdete zde.

Velmi oblíbený výrobek Lokty Vapor X2.9 Jr od značky s dlouholetou historií Bauer snadno můžete najít v naší nabídce za super cenu! Právě lze objednat jen za 1 039 Kč.