Ložiska Powerslide Wicked Abec 7 Carbon Pro, 50ks

Ložiska Wicked ABEC 7 Carbon Pro jsou ložiska ABEC vyšší střední třídy. Ložiska Wicked ABEC 7 Carbon Pro jsou ložiska ABEC... více informací »
Ložiska Powerslide Wicked Abec 7 Carbon Pro
Značka: Powerslide
839 Kč
Ověřit dostupnost
Ložiska Wicked ABEC 7 Carbon Pro jsou ložiska ABEC vyšší střední třídy. Ložiska Wicked ABEC 7 Carbon Pro jsou ložiska ABEC...

Ložiska Wicked ABEC 7 Carbon Pro jsou ložiska ABEC vyšší střední třídy.

Ložiska Wicked ABEC 7 Carbon Pro jsou ložiska ABEC vyšší střední třídy

Jsou dokonalým kompromisem mezi výkonem, odolností a cenou. Kuličky těchto hybridních ložisek jsou vyrobeny z vysoce kvalitní chromované oceli, zatímco vnější obal je vyroben z uhlíkové oceli.

K mazání je použito lehké mazivo.

WCD ABEC 7 jsou správnou volbou, pokud hledáte spolehlivé a rychlé ložisko.


Ve slevě tento výrobek Ložiska Powerslide Wicked Abec máte možnost dostat ještě u nás zařazený v sekci ložiska. Nyní můžete koupit parádní zboží ve zmiňované sekci za outletovou cenu! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. U nás totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele Powerslide. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Powerslide dodává prvotřídní výrobky za báječné ceny.

Vynikající produkt Ložiska Powerslide Wicked Abec 7 Carbon Pro, 50ks od skvělé a známé značky Powerslide lze sehnat tady teď právě za skvělou cenu! Aktuálně v akci od 839 Kč.