Ložiska Powerslide Wicked Abec 7 Freespin, 8ks

Jedny z nejpoužívanějších ložisek WCD ABEC 7 Freespin. Ložiska s výbornou valivostí a dlouhou životností. Ložiska WCD ABEC 7 se... více informací »
Ložiska Powerslide Wicked Abec 7 Freespin
Značka: Powerslide
355 Kč
Ověřit dostupnost
Jedny z nejpoužívanějších ložisek WCD ABEC 7 Freespin. Ložiska s výbornou valivostí a dlouhou životností. Ložiska WCD ABEC 7 se...

Jedny z nejpoužívanějších ložisek WCD ABEC 7 Freespin. Ložiska s výbornou valivostí a dlouhou životností. Ložiska WCD ABEC 7 se používají u většiny fitness/hokejových bruslí střední třídy.

Ložiska WCD ABEC 7 mají pevnou ocelovou klec a 7 ocelových kuliček, které jsou dokonale upraveny, tak aby zaručily nejlehčí točivost.

Při výrobě ložisek byl použit japonský olej Kyodo.


Tento levný produkt Ložiska Powerslide Wicked Abec 7 Freespin, jde získat jednoduše na našem webu ve známé sekci ložiska! Najděte si jiné produkty z této kategorie za báječnou cenu. Známý dodavatel Powerslide pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní sortiment.. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Kvalitní výrobek Ložiska Powerslide Wicked Abec 7 Freespin, 8ks od známé společnosti Powerslide snadno můžete sehnat v naší online nabídce napořád výhodně! Nyní za 355 Kč.