Ložiska Powerslide Wicked Ceramic Record Tube, 16ks

Wicked představuje jeho zbrusu nové ložisko navržené tak, aby bylo nejrychlejším z celé řady. Wicked představuje jeho zbrusu... více informací »
Ložiska Powerslide Wicked Ceramic Record Tube
Značka: Powerslide
5 599 Kč
Ověřit dostupnost
Wicked představuje jeho zbrusu nové ložisko navržené tak, aby bylo nejrychlejším z celé řady. Wicked představuje jeho zbrusu...

Wicked představuje jeho zbrusu nové ložisko navržené tak, aby bylo nejrychlejším z celé řady.

Wicked představuje jeho zbrusu nové ložisko navržené tak, aby bylo nejrychlejším z celé řady.

Nízké tření, vysoká odolnost a nízká hmotnost, to jsou vlastnosti, které každý bruslař u ložiska vyžaduje. U ložisek Powerslide Wicked Ceramic Record Tube máte jistotu že tyto vlastnosti budou splňovat.

Technologie Record 5 Ball je výběrem nejlepšího keramického materiálu na světe. Navazuje na ikonickou technologii Powerslide Cronitec a kvalita vybraných keramických kuliček určuje výkon a životnost.

Často hledaný produkt Ložiska Powerslide Wicked Ceramic Record Tube, 16ks máte možnost dostat snadno tady na webu v oblíbené sekci ložiska. Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za internetové ceny. To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také další kvalitní kousky od výrobce Powerslide. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Ložiska Powerslide Wicked Ceramic Record Tube, 16ks od společnosti s výborným jménem Powerslide můžete pořídit tady v akci! Aktuálně za super cenu 5 599 Kč.