Maska CCM Axis A1.9 SR, bílá, Senior, S, 53-58cm

Levný kus Maska CCM Axis A1.9 SR, bílá, Senior, S, 53-58cm od našeho známého výrobce CCM jednoduše můžete pořídit bezpečně online za outletovou cenu. Na našich stránkách za 13 141 Kč. EAN: 191520133962
Maska CCM Axis A1.9 SR
Značka: CCM
13 141 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

BRANKÁŘSKÁ MASKA CCM AXIS 1.9 s CERTIFIKOVANOU CAT EYE mřížkou. Typ masky, kterou používají nároční brankáři ve všech soutěžích na světě.

Maska má je pevná a odolná ve všech exponovaných zónách díky technologiím D3O® a I.Q.SHION. Skořepina SKLOLAMINÁTU VYZTUŽENÉM UHLÍKOVÝMI VLÁKNY. Zesílená ochrana v oblasti brady a čela pro dodatečnou pevnost. VÝPLŇ tvoří CHYTRÝ MATERIÁL D3O® CITLIVÝ NA RYCHLOST DEFORMACE. Materiál pomáhá pohlcovat náraz a odvádět energii v nejvíce exponovaných zónách. Maska má komfortní GELOVOU I.Q.SHION výplň z paměťové pěny s hladkými okraji. POTÍTKO ZE SÍŤOVANÉ KONSTRUKCE pro komfort při výkonu. CHRÁNIČ BRADY TVOŘÍ PĚNA S TROJÍ HUSTOTOU A CHYTRÝM MATERIÁLEM D3O®, který pohlcuje nárazy. Mřížka masky je z NEREZOVÉ OCELI S NÁRAZNÍKEM PRO OCHRANU BARVY. Vysoká ochrana proti nárazu s gumovým nárazníkem bránícím kontaktu s barvou při nárazu. ROVNÉ PLOCHÉ DRÁTY zajišťují maximální viditelnost.