Merco Posilovací kolečko AB Roller Pro New

Efektivní fitness pomůcka k posilování břišních svalů a formování horních i dolních končetin. Více barevných variant. Posilovací kolečko AB... více informací »
Merco Posilovací kolečko AB Roller Pro New
Značka: Merco
245 Kč
Ověřit dostupnost
Efektivní fitness pomůcka k posilování břišních svalů a formování horních i dolních končetin. Více barevných variant. Posilovací kolečko AB...

Efektivní fitness pomůcka k posilování břišních svalů a formování horních i dolních končetin. Více barevných variant.

Posilovací kolečko AB Roller Pro New značky Sedco je efektivní pomůcka k posilování břišních svalů, pomáhá formovat paže, břicho, nohy, boky a záda. Kolečko je ideální pro domácí posilovny a je vhodné pro téměř všechny věkové kategorie. Posilovací kolečko AB Roller Pro New je vyrobené z odolného plastu s kovovou středovou osou a plastovými madly. Samotné kolečko má hmotnost přibližně 0,62 kg, průměr kolečka je 18 cm a šířka 5,5 cm, madla jsou dlouhá 15,5 cm s průměrem 3 cm. Kolečko rychle složíte i rozložíte během pár vteřin dle potřeby a budete tak vždy rychle připraveni na váš trénink.

Unikátní produkt Merco Posilovací kolečko AB Roller Pro New od spolehlivé značky Merco můžete koupit aktuálně na webu levně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 245 Kč.