Merco Válec Yoga Roller F5

Praktická pomůcka pro cvičení a nadšence do jógy, rozměr 60 x 14 cm, hmotnost 1,4 kg. Válec Yoga Roller F5 je praktická pomůcka pro cvičení,... více informací »
Merco Válec Yoga Roller F5
Značka: Merco
490 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická pomůcka pro cvičení a nadšence do jógy, rozměr 60 x 14 cm, hmotnost 1,4 kg. Válec Yoga Roller F5 je praktická pomůcka pro cvičení,...

Praktická pomůcka pro cvičení a nadšence do jógy, rozměr 60 x 14 cm, hmotnost 1,4 kg.

Válec Yoga Roller F5 je praktická pomůcka pro cvičení, stretching a pro nadšence do jógy či pilates. Yoga roller je vhodný ke zlepšování stability, koordinace pohybů, uvolňování a masírování svalstva díky výstupkům po celé ploše válce, podporuje svalovou flexibilitu a zlepšuje krevní oběh. Cvičení s válcem dále pomáhá minimalizovat bolest zad, stabilizovat páteř, zlepšit správné držení těla, napomáhá regeneraci po úrazu. Válec Yoga Roller F5 je vyrobený z odolného PVC a EVA materiálu, jeho délka je 60 cm, průměr 14 cm a hmotnost 1,4 kg. Tento model nabízíme ve více barevných variantách, aby si tak každý mohl vybrat ten správný jóga válec.

Zlevněný produkt Merco Válec Yoga Roller F5 od značky s dlouholetou historií Merco pohodlně seženete právě nyní napořád výhodně. Cena od 490 Kč.