Multifunkční klíč Powerslide Wicked Hardcore Tool

Multifunkční klíč Powerslide Wicked Hardcore Tool je vhodný pro servis nejen kolečkových bruslí a neměl by chybět ve výbavě... více informací »
Multifunkční klíč Powerslide Wicked Hardcore Tool
Značka: Powerslide
699 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční klíč Powerslide Wicked Hardcore Tool je vhodný pro servis nejen kolečkových bruslí a neměl by chybět ve výbavě...

Multifunkční klíč Powerslide Wicked Hardcore Tool je vhodný pro servis nejen kolečkových bruslí a neměl by chybět ve výbavě žádného bruslaře.

Multifunkční klíč Powerslide Wicked Hardcore Tool –  je vhodný pro servis kolečkových bruslí a neměl by chybět ve výbavě žádného bruslaře.

Ideální kíč pro výměnu ložisek.


Zajímavý produkt máte možnost najít bez problémů tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii doplňky a příslušenství! Najděte si ještě jiné produkty z této populární kategorie za nejlepší ceny! To ale není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás totiž najdete více skvělých kousků od značky Powerslide. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Powerslide vám může poskytnout top sortiment. za skutečně nízé ceny! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Oblíbený produkt Multifunkční klíč Powerslide Wicked Hardcore Tool od výrobce s mnohaletou tradicí Powerslide je k dostání bezpečně online za nejnižší cenu! Stojí teď u nás 699 Kč.