Náhradní víčko k hokejové láhvi NHL

Náhradní víčko k hokejové láhvi NHL se zobákem. Náhradní víčko k hokejové láhvi NHL se zobákem. Hokejová láhev většinou... více informací »
Náhradní víčko k hokejové láhvi NHL
Značka: InGlasCo
50 Kč
Ověřit dostupnost
Náhradní víčko k hokejové láhvi NHL se zobákem. Náhradní víčko k hokejové láhvi NHL se zobákem. Hokejová láhev většinou...

Náhradní víčko k hokejové láhvi NHL se zobákem.

Náhradní víčko k hokejové láhvi NHL se zobákem.

Hokejová láhev většinou sleduje trénink svého páníčka z mantinelu. Proto se snadno stane, že z něj spadne a víčko se rozbije, proto je tu víčko náhradní!

Šikovný zobák pomůže s pitím především dětem, kteří se ke zdroji těžko dostávají kvůli mřížce.

Tento žádaný výrobek Náhradní víčko k hokejové lze sehnat již dnes u nás zařazený v rubrice doplňky a příslušenství! Nyní si můžete pořídit další produkty z této populární kategorie za super cenu. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od dodavatele InGlasCo. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce InGlasCo má v nabídce vynikající produkty. za super cenu. Nakupujte výhoděn u nás!

Výjimečný produkt Náhradní víčko k hokejové láhvi NHL od spolehlivého výrobce InGlasCo jednoduše můžete sehnat tady a teď právě trvale výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 50 Kč.