NME ONE GOAL MASK SR CAT EYE

Brankářská maska NME One, která patří k nejvíce inovativním helmám v nabídce Bauer i na trhu. Potěší hlavně profi gólmany a je jedinečná svou... více informací »
NME ONE GOAL MASK SR CAT EYE
Značka: Bauer
25 399 Kč
Ověřit dostupnost
Brankářská maska NME One, která patří k nejvíce inovativním helmám v nabídce Bauer i na trhu. Potěší hlavně profi gólmany a je jedinečná svou...

Brankářská maska NME One, která patří k nejvíce inovativním helmám v nabídce Bauer i na trhu. Potěší hlavně profi gólmany a je jedinečná svou nízkou hmotností, komfortem i výbornou ochranou. Maska NME One je dokonale lehká díky pěně DCT v korunce masky, která zároveň spolehlivě chrání hlavu a odvádí pot. Systém SAW v kování mřížky pak skvěle pohlcuje nárazy puku, gólmani tak jsou při střelách soupeřů v bezpečí. Pocit pohodlí vám poskytne pěna PORON v oblasti tváří a také potítko Thermocore Zero. Pomocí elastického strečového pásku pod chráničem brady si hlavu nastavíte tak, jak potřebujete. Zásluhou nového tvaru mřížky se těšte i na lepší výhled, obličej je v masce blíž mřížce. Tato maska se pyšní i vysokou odolností, skořepinu má totiž vyrobenou metodou ACL, který chrání před silnými nárazy puku. Zesílená vrstva v oblasti brady zabraňuje odštípnutí kousků masky při tvrdých střelách.Tento výjimečný produkt lze koupit nyní tady a teď na našem webu ve známé rubrice uncategorized! Nyní pořídíte oblíbené produkty z této oblíbené kategorie za akční cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce dlouhodobě vyrábí kvalitní zboží.

Super kousek NME ONE GOAL MASK SR CAT EYE od značky s tradicí a dobrou pověstí Bauer najdete u nás nyní opravdu výhodně. K sehnání zrovna v akci za 25 399 Kč.