Páska na brankářskou čepel Blue Sports Blade Tape, bílá

Blade Tape je profesionální páska na čepel hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní... více informací »
Páska na brankářskou čepel Blue Sports Blade Tape
Značka: Blue Sports
520 Kč
Ověřit dostupnost
Blade Tape je profesionální páska na čepel hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní...

Blade Tape je profesionální páska na čepel hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní pásku, výhodou je její vysoká životnost, snadné lepení pouze po stranách čepele a vysoká kotrola nad pukem při hře.

Blade Tape je profesionální páska na čepel hráčské hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní pásku, výhodou je její vysoká životnost, snadné lepení pouze po stranách čepele a vysoká kotrola nad pukem při hře. Páska je vyrobena ze speciální gumy, takže nenasává vodu, nenamrzá a tudíž se nezvyšuje hmotnost čepele.

Vynikající produkt Páska na brankářskou čepel Blue Sports Blade Tape, bílá od značky s dobrým jménem Blue Sports snadno pořídíte tady za příznivou cenu. Cena již od 520 Kč.